Erzincan
22 Şubat, 2024, Perşembe
 • DOLAR
  30.98
 • EURO
  33.63
 • ALTIN
  2015.6
 • BIST
  9347.17
 • BTC
  51471.59$

Yüksel Çakır'da Ak Parti’den Aday Adayı

Yüksel Çakır'da Ak Parti’den Aday Adayı
2014-2019 yılları arasında Erzincan Belediye Başkanlığı görevini yürüten Yüksel Çakır Erzincan Merkez Belediye Başkanlığı için aday adayı olduğunu açıkladı.

Yerel Seçimler öncesi Aday adayları kendini göstermeye devam ediyor. 2014-2019 yılları arasında Erzincan Belediye Başkanlığı yapan Yüksel Çakır Erzincan Belediye Başkanlığı için aday adayı.

Ak Parti İl Başkanlığında Baın'a açıklamada bulunan Çakır şunları söyledi; “Bundan dokuz yıl önce 2014 seçimleri sonrasında sizlere bana vermiş olduğunuz destek ve duymuş olduğunuz güven için teşekkür etmiş belediye başkanlığı görevini sizlerin oyları ile göreve seçilmiş olan Cemalettin Başsoy beyefendiye ve ekibine devretmiştim. Hayatıma kaldığım yerden, sizlerin arasında güzel Erzincan'ımızda devam ederek acılarımı da, mutluluklarımı da sizin acılarınızı da mutluluklarınızı da hep birlikte yaşadık. Böylece acılarımız azalırken, mutluluk ve huzurumuz da arttı. Günler aylar, yıllar geçtikçe resmi bir görevim olsa da, olmasa da beni hep bağrınıza bastınız. Bundan şahsım, ekibim ve beni bugünlere getiren büyüklerim ve ailem adına, bana bu fırsatı veren genel başkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan beyefendi ve kıymetli büyüğümüz son Başbakanımız sayın Binali Yıldırım beyefendi adına Büyük bir onur ve gurur duydum. Bu ilgi alaka zamanla bir vazife, sorumluluk his ve duygusuna dönüştü. Şehrim ve hemşerilerimin lehine olan her şeye destek verirken, ülkem ve milletim adına olan her meselenin bir tarafında oldum. 14 Mayıs, 28 Mayıs seçimlerin de bu his ve duygu ile aylarca Erzincan'ımızın her karış toprağını dolaşıp, yaşlısından gencine, kadınından erkeğine, işçisinden memuruna, esnafından tüccarına toplumun tüm kesimleriyle el ele, yüz yüze, gönül gönüle biraya geldik. Bu karşılıklı duygular sonrasında şahsım ve arkadaşlarımı yaklaşmakta olan mahalli idareler seçimlerinde oluşmuş olan sıcak, yoğun ilgi ve alakaya karşılık vermeye ve sürecin içerisinde olmaya mecbur bıraktı. Bizlerin dışında bir gönül hareketine dönüşen bu ilgi ve alakayı karşılıksız bırakmamak, şahsımın nezdinde oluşan davete kulak vererek bugüne kadar bütün belediye başkanlarımızın yapmış oldukları güzel hizmet ve çalışmaları kaldığı yerden dahada ileriye taşımak, oluşmuş teveccüh ve güveni geçmişte olduğu gibi Erzincan Belediyesi ailesi, bütün kurum ve kuruluşlarımız ve halkımızla birlikte Erzincan'ımıza seferber etmek için yeniden sahalara çıkıyoruz. Dün olduğu gibi bugün, bugün olduğu gibi yarın yine yeniden hep birlikte inanacak, birbirimize güvenecek hep birlikte başaracağız. Biz sizlere inandık ve güvendik, sizlerde bizlere inanın ve güvenin. Allah yar ve yardımcımız olsun.” dedi.

Kaynak: Erzincan'ın Sesi

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!


 • 1
  SEVDİM
 • 1
  ALKIŞ
 • 1
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN

Facebook Yorum

Yorum Yazın

E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar ile işaretlenmişdir.

Başka haber bulunmuyor!