ak parti
Erzincan
12 Nisan, 2024, Cuma
 • DOLAR
  32.37
 • EURO
  34.48
 • ALTIN
  2466.2
 • BIST
  9814.19
 • BTC
  68654.71$

AK Parti Milletvekili adayları Kavakyolu sakinleriyle buluştu

AK Parti Milletvekili adayları Kavakyolu sakinleriyle buluştu
1 Mayıs akşamı Kavakyolu Mahallesinde AK Parti Milletvekili Adayları Süleyman Karaman, Mehmet Cavit Şireci ve partililer mahalle sakinleri tarafından coşkuluyla karşılandı.

1 Mayıs akşamı Kavakyolu Mahallesinde vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti Milletvekili Adayları Süleyman Karaman, Mehmet Cavit Şireci ve partililer mahalle sakinleri tarafından coşkuluyla karşılandı.

Kalabalık Mahalle sakinleriyle buluşma programında İlk konuşmayı AK Parti Milletvekili Adayı Mehmet Cavit Şireci yaptı. Konuşmasında Katılımcılara ve partililere eşekkür ederek başlayan Şireci, "Kavakyolu’da eski dönem, Hüsamettin ve Fikret Başkanlarımızın döneminde beldenin hemen hemen tüm ihtiyaçları karşılandı. Doğalgazı, kaldırım, yol problemleri çözüldü. Sizlerden, Cumhurbaşkanımızı tekrar seçmek için rekor bir oyla desteğinizi bekliyoruz. Konuşması sık sık sloganlarla kesilen Şireci, beldenin içme suyu ile alakalı sorununa da en kısa sürede çözeceklerini belirtti.

Şireci'nin ardından mikrofona gelen Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman Kavakyolu sakinlerine gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ederek sözlerine başladı.

Karaman Erzincan’da yapılan yatırımlara değindi. Bütün okulların pandemi sürecinde kontrollerinin yapıldığını, bazılarının yıkılıp yenilendiğini, bazılarının yerine yenilerinin yapıldığını belirtti. Türkiye’de iki deprem enstitüsünden biri Erzincan’da kurulduğunu ifade eden Karaman tüm konutların ve işyerlerinin de kısa sürede tek tek kontrol edileceğinin ve yenileceğinin sözünü verdi.

Erzincan’da 500 yataklı bir hastanenin bu yıl hizmete gireceğini vurgulayan Karaman “artık il dışına hasta çıkmayacak, Muhalefet boş laflarla uğraşıyor. PKK yı ortadan kaldırmak için 40 bin şehit verdik. 2 trilyon dolara mal oldu bu mücadele. Yeniden PKK belası ile uğraşmak istemiyoruz. Bunun için yine AK Parti diyoruz.

Bütün Müslüman ülkelerin ümidi Türkiye’dir, Recep Tayyip Erdoğan’dır. Filistin’in, Afrika’nın, Azerbaycan’ın umudu Türkiye’dir" dedi.

Yeni projelere de değinen Karaman, "yeni dönemde iki sıfırla Erzincan’ı güçlü bir temsille meclise taşıyalım. Sivas’a kadar ulaşan hızlı tren önümüzdeki dönemde Erzincan’a da ulaşacak. Organize Sanayi bölgesinde 1200 olan istihdam oranı 5 yılda 2700’e ulaştı. Bu rakamı 5 yılda 5 binin üzerine taşıyacağız. Ulaşım projelerimiz var. İstihdama direk etki edecek projelerimiz var. Ben Diyorum ki 14 Mayıs'da bir oy Recep Tayyip Erdoğan’a bir oy AK Partiye.

Program sonrasında gençlerle ve çocuklarla sohbet eden adaylar, gece geç saatlere kadar belded halkıyla sohbet etti.

Kaynak: Erzincan'ın Sesi

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN

Facebook Yorum

Yorum Yazın

E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar ile işaretlenmişdir.

Başka haber bulunmuyor!